Ekotropiciel

Redakcja Ekotropiciela – jesteśmy rodzicami, którzy mając pod swoimi skrzydłami dzieci starają się wychować je w poszanowaniu praw natury. Współpracujemy ze specjalistami różnych dziedzin i ów wiedzą dzielimy się z Wami, mając nadzieję, że rozjaśniamy arkana ekologicznej wiedzy.

URL strony: http://ekotropiciel.pl/

Iwona Sławek

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, mgr kształtowania środowiska przyrodniczego, a także technik architekt. Ekolog z zawodu i pasji. Na co dzień realizuje się prowadząc własną firmę ECOekspertyzy (ecoekspertyzy.pl). Redaktorka naczelna portalu ekotropiciel.pl. Prywatnie mama trójki chłopców i córeczki Maliny. Ostatnią dwójkę dzieci urodziła w zaciszu domowym przy blasku wykonanych własnoręcznie świec candlesMAMI.

URL strony: http://ecoekspertyzy.pl/

Michał Grześkowiak

Przede wszystkim jestem pasjonatem - żyję miłością do muzyki, języków świata i rozwoju integralnego. Koncertuję, nauczam, szkolę, tworzę, piszę, eksperymentuję. Tworzę życie oparte na pasji (robienie tego, co najbardziej ze mną rezonuje), prostocie (praktyczny minimalizm) i coraz większej świadomości :)

URL strony: http://www.michalgrzeskowiak.pl

Tropicielka z tropików

Agata - joginka, weganka, przejęta losami świata. Kocha pisać i gotować zaimprowizowane potrawy, najlepiej z przyjaciółmi.

URL strony:

Marianna Szymarek

Mama trójki dzieci; 7 -letniej Matyldy, 5-letniego Konrada i rocznej Cecylii urodzonej w domu. Pojawienie się na świecie jej dzieci rozbudziło w niej ogromne zainteresowanie okresem ciąży, porodem oraz opieką i wychowaniem dzieci. Zgłębia tę tematykę nieustająco – bierze udział w konferencjach, spotkaniach i profesjonalnych szkoleniach organizowanych min. przez Fundację Rodzić po Ludzku. Wspiera kobiety jako Doula w czasie ciąży, porodu i połogu indywidualnie lub współpracując ze szkołami rodzenia, między innymi Gają (http://www.gaja-szkolarodzenia.pl/index.html) i Fundacją Pomocna Mama (http://www.pomocnamama.pl/ ). Jest członkinią Stowarzyszenia "Doula w Polsce"

URL strony:

Aneta Ulatowska

Od najmłodszych lat pasjonuje się naturą. Jej motto to powtarzane za dziadkiem powiedzenie, że "natura bez nas może istnieć, ale my bez niej nie więc należy szanować jej prawa".

"Kosmetyki są częścią mojej pracy, ale także pasją, a wrodzona dociekliwość każe mi szukać odpowiedzi na wiele trudnych pytań."

URL strony:

Vola Kusmierska

Kochająca i szczęśliwa żona i Mama. Z zawodu położna, promotorka karmienia piersią i instruktorka szkoły naturalnego rodzenia. Vola jest założycielką internetowego Klubu dla aktywnych mam mamclub.pl

URL strony: