Gmina Tarnowskie Góry wesprze społecznych opiekunów kotów wolno żyjących - zadanie to realizowane będzie w ramach programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt z terenu Gminy Tarnowskie Góry.
Jeśli macie w domu dzieci, które uwielbiają budować z klocków zarówno proste formy jak i przedziwne kształty to TEN zestaw będzie hitem.
Kolejny raz, fantastyczna możliwość spotkania kilkudziesięciu stoisk z najlepszą wege kuchnią, która specjalnie z tej okazji zjedzie się z całego kraju.
Wege Festiwal Silesia! Już 9-10.11 w Katowicach będzie możliwość spotkania najlepszych stoisk z wege kuchnią, która specjalnie z tej okazji zjedzie się z całego kraju.
Już 21-22.09 w Katowicach będzie możliwość spotkania najlepszych stoisk z wege kuchnią, która specjalnie z tej okazji zjedzie się z całego kraju.
Zróbmy razem coś dobrego! W akcji „Książka za worek śmieci” będącej częścią kampanii społecznej #EmpikKochaPlanetę, pierwsze 100 osób, które dołączą do wydarzenia otrzyma książkę.
Po raz kolejny Wege Festiwal zawita do Krakowa!  Tym razem w trochę mniejszej wersji będzie karmił wegańsko – wegetariańskimi smakołykami gości targów roślinnych „Badyle”.
Najfajniejsze, przyjazne dla środowiska, super odporne i wodoodporne buty z konopi.
Kolejna edycja szalonej wymiany ubrań i dodatków czyli Krakowskiego Ciuchowiska już 7 kwietnia.