Targi na Zdrowie w Krakowie III edycja

17 luty 2020
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
3. Targi na Zdrowie – Najzdrowsze Targi w Krakowie!

W dniu 23 lutego 2019 po raz trzeci cała Małopolska będzie miała okazję zapoznać się z nowościami branżowymi z zakresu zdrowego stylu życia. Firmy z całej Polski zapewnią różnorodność produktów i usług, które w sposób naturalny i ekologiczny pomogą zadbać o zdrowie w wielu sferach. Odwiedzający będą mogli przetestować i zakupić kosmetyki naturalne, środki czystości, rośliny, odzież, produkty użytku domowego, certyfikowaną żywność ekologiczną oraz inne wyroby produkowane w duchu eko i fair trade. Eksperci zaś doradzą jak odpowiednie się odżywiać oraz pomogą dobrać indywidualny program ćwiczeń. Uzupełnieniem wiedzy prozdrowotnej będzie również udział w ciekawych prelekcjach i pokazach.

Odwiedzający będą mieli szansę skorzystać z bezpłatnych badań, konsultacji i porad. To świetna okazja, by sprawdzić stan swojego organizmu oraz uzyskać wiedzę w jaki sposób walczyć z negatywnymi skutkami czynników zewnętrznych (np. smog) na nasze zdrowie.

Targi na Zdrowie będą pełne inspiracji i ekologicznych rozwiązań dla osób w każdym wieku. Jest to również miejsce spotkań producentów i dystrybutorów w celu nawiązywania współpracy.

Targi odbędą się w nowej przestrzeni Hali Czyżyny zlokalizowanej przy al. Jana Pawła II 37 (wjazd od ul. Życzkowskiego). Dogodny dojazd komunikacją miejską z każdego punktu w Krakowie, przystanek AWF – linie tramwajowe nr 4, 5, 9, 52, 70. W pobliżu hali znajdują się również liczne, bezpłatne miejsca parkingowe.

Największe Wydarzenie w Krakowie łączące najważniejsze kategorie bio i eko branży. Wszystko związane ze zdrowym stylem życia, zgromadzone w jednym miejscu i o jednym czasie!

• Znajdziesz tu naturalne kosmetyki najlepsze dla Twojego ciała.

• Dowiesz się jak zadbać o swoje zdrowie na co dzień.

• Spróbujesz ekologicznej, nieprzetworzonej żywności.

• Sprawdzisz jak korzystać z ekoproduktów w swoim otoczeniu.

• Eksperci dokonają specjalistycznej oceny stanu Twojego organizmu.

By cieszyć się zdrowiem jak najdłużej!

tnz03 tnz05

tnz06 tnz09
tnz13 tnz17

3. Targi na Zdrowie w Krakowie
Data: 23 lutego 2019 (niedziela)
Godziny: 10:00 – 18:00
Miejsce: Hala Czyżyny – CSiR PK al. Jana Pawła II 37 (wjazd od ul. Życzkowskiego)

Strona: www.targinazdrowie.pl

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/390680491603299/

Bilety on-line: http://bit.ly/tnz-bilety oraz w aplikacji Going.

www.targinazdrowie.pl

Ekotropiciel

Redakcja Ekotropiciela – jesteśmy rodzicami, którzy mając pod swoimi skrzydłami dzieci starają się wychować je w poszanowaniu praw natury. Współpracujemy ze specjalistami różnych dziedzin i ów wiedzą dzielimy się z Wami, mając nadzieję, że rozjaśniamy arkana ekologicznej wiedzy.

Strona: ekotropiciel.pl/

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież