Strefa Wege Festiwalu na "Badylach" - Kraków - 8.09.2019r

02 wrzesień 2019
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Po raz kolejny Wege Festiwal zawita do Krakowa!  Tym razem w trochę mniejszej wersji będzie karmił wegańsko – wegetariańskimi smakołykami gości targów roślinnych „Badyle”.

Już 8 września w Forum Wydarzeń w Krakowie, w którym tego dnia zrobi się naprawdę zielono, roślinnie i zdrowo!

Na miejscu spróbujecie takich m.in dań jak kolorowe hot dogi w chrupiących bułkach z warzywnymi dodatkami, przepysznych zdrowych zup, ukraińskich specjałów oraz naleśników z różnymi farszami.

Na deser zaproponujemy ciasta, gofry oraz wegańskie lody, a na orzeźwienie soki tłoczone, lemoniady, zimne cold brew, piwa rzemieślnicze a także regionalne wina.

Wydarzenie to ma na celu stworzenie miejsca, w którym każdy z gości spędzi dzień w wege otoczeniu. Dla uczestników to najlepsza sposobność, żeby poznać nowe potrawy i zainspirować się barwną i zdrową kuchnią roślinną, a także zakupić produkty, które mogą zainteresować osoby, które cenią sobie jakość oraz wykonanie.

Wege Festiwal
Forum Wydarzeń, Kraków
Niedziela, 8.09.2019r
Godz. 11:00 – 18:00
Wstęp wolny

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/915181672190362/?active_tab=discussion

Ekotropiciel

Redakcja Ekotropiciela – jesteśmy rodzicami, którzy mając pod swoimi skrzydłami dzieci starają się wychować je w poszanowaniu praw natury. Współpracujemy ze specjalistami różnych dziedzin i ów wiedzą dzielimy się z Wami, mając nadzieję, że rozjaśniamy arkana ekologicznej wiedzy.

Strona: ekotropiciel.pl/

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież