Książka za worek śmieci

13 wrzesień 2019
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zróbmy razem coś dobrego! W akcji „Książka za worek śmieci” będącej częścią kampanii społecznej #EmpikKochaPlanetę, pierwsze 100 osób, które dołączą do wydarzenia otrzyma książkę.

IDEA AKCJI

Aktywacja mieszkańców Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Rzeszowa, Łodzi, Poznania i Katowic do wspólnego działania na rzecz środowiska oraz na rzecz miasta. Dlatego wspólnie ruszymy w teren, by posprzątać te miejsca, które wymagają naszej interwencji. Na uczestników akcji czekają książki!

CZY KAŻDY OTRZYMA KSIĄŻKĘ?

Dla uczestników akcji w każdym z miast mamy sto książek. Otrzyma je sto osób, które jako pierwsze zarejestrują się w wydarzeniu w danym mieście i później wezmą udział w akcji.

JAK MOGĘ SIĘ PRZYŁĄCZYĆ?

Pobierz wejściówkę dostępną przez Goingapp.pl lub aplikację Going. Kilka dni przed akcją otrzymasz mail z dodatkowymi informacjami. https://goingapp.pl/evt/2153166/ksiazka-za-worek-smieci-razem-sprzatamy-poznan

GDZIE I KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?

POZNAŃ- Będziemy sprzątać teren wokół dawnego stadionu Edmunda Szyca oraz pływalni Chwiałka. Spotykamy się na Dolnej Wildzie przy Targowisku „Bema”, przy skrzyżowaniu ulic Dolna Wilda i Olimpijska:

https://goo.gl/maps/VMkmXGA95PKb7fni8

Na miejscu czekać będą na Was koordynatorzy Empiku, którzy wręczą Wam worki i rękawice, a potem wspólnie ruszymy w teren. W pierwszej kolejności w akcji będą mogły wziąć udział osoby zarejestrowane (które pobrały i okażą wejściówki), w miarę dostępności miejsc w akcji będą mogły wziąć udział także osoby niezapisane.

CO ZE SOBĄ ZABRAĆ?

Dobrą energię, przekąski, napoje. Sprzątanie to praca fizyczna i przyda się zastrzyk energii. Dobrze założyć wysokie, sportowe buty, długie spodnie i nakrycie głowy.
Pomysłodawczyni Anna Jaklewicz  https://www.facebook.com/ksiazkazaworeksmieci/?rc=p

Partner: www.empik.com/eko 

Ekotropiciel

Redakcja Ekotropiciela – jesteśmy rodzicami, którzy mając pod swoimi skrzydłami dzieci starają się wychować je w poszanowaniu praw natury. Współpracujemy ze specjalistami różnych dziedzin i ów wiedzą dzielimy się z Wami, mając nadzieję, że rozjaśniamy arkana ekologicznej wiedzy.

Strona: ekotropiciel.pl/

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież