Wege Festiwal Warszawa 24.03

23 marzec 2019
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Wege Festiwal to największe w Polsce targi kuchni wegetariańskiej i wegańskiej, które odbywają się w różnych miastach Polski. Jest to jedyne miejsce, w którym zestawionych zostaje tak wiele rozmaitych dań i produktów. To dobra okazja do spotkania ze znajomymi, ale także do spróbowania zróżnicowanej kuchni bezmięsnej z całego świata.

A już 24 marca w Warszawie odbędzie się święto wszystkich wegan! Wege Festiwal, tym razem w wersji 100% wegańskiej, zawita do Pałacu Kultury i Nauki zrzeszając kilkudziesięciu mistrzów roślinnej sztuki kulinarnej z całej Polski. Zero mięsa i produktów odzwierzęcych, wyłącznie roślinne produkty i potrawy.

Co więcej - na uczestników czekać będzie potężna dawka wiedzy na temat diety wegańskiej, a także inne atrakcje. To najlepsza sposobność, żeby poznać nowe potrawy i zainspirować się barwną i zdrową kuchnią roślinną. Ponadto oferujemy możliwość uczestnictwa w licznych pokazach i wykładach związanych z roślinną dietą i stylem życia, o które zadba Fundacja Międzynarodowy Ruch Na Rzecz Zwierząt Viva! we współpracy z polskimi i zagranicznymi prelegentami.

Program:

- Michał Płachciński - Spindoctor

TOP 10 asów dietetycznych

- Adam Kunicki

Weganizm w sportach sylwetkowych

- Iwona Kibil

Odchudzanie na diecie roślinnej

- Joga, taniec i ayurweda

Panel organizowany przez Ambasadę Indii z okazji 150 rocznicy urodzin Mahatma Gandhi. Niech nie zabraknie Was na największym wegańskim wydarzeniu nadchodzącej wiosny!

Warszawa, Pałac Kultury i Nauki - Sala Ratuszowa oraz Marmurowa, 12:00 - 19:00

https://www.facebook.com/events/2235689656706265/

Ekotropiciel

Redakcja Ekotropiciela – jesteśmy rodzicami, którzy mając pod swoimi skrzydłami dzieci starają się wychować je w poszanowaniu praw natury. Współpracujemy ze specjalistami różnych dziedzin i ów wiedzą dzielimy się z Wami, mając nadzieję, że rozjaśniamy arkana ekologicznej wiedzy.

Strona: ekotropiciel.pl/

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież